Underholdning

'90 Day Fiancé ': Hver '90 Day Fiancé' Cast Member Instagram-håndtag, du nogensinde har brug for (KOMPLET OPDATERET 2020-liste, der inkluderer alle Spinoffs og gæstestjerner)

Mens der er masser af drama at få på TLC'er 90 dages forlovede og dens mange spinoffs foretrækker mange fans at indhente deres foretrukne rollebesætningsmedlemmer uden for skærmen. Mange 90 dages forlovede stjerner har Instagram-konti, hvor du kan følge med, når de går i stykker, fyldes op, får børn, går videre og alt undervejs.

Her er en omfattende liste over hvert cast-medlems publikum Instagram-håndtag . Vi har endda inkluderet alle 90 dages forlovede spin off samt nogle bemærkelsesværdige gæstestjerner (som afvisende familiemedlemmer og berygtede ekser) fra hver sæson. Denne liste opdateres regelmæssigt til nye årstider og spinoffs.



Paola Mayfield, Russ Mayfield og Molly Hopkins

Paola Mayfield, Russ Mayfield og Molly Hopkins | Robby Klein / Getty Images



hvor mange børn har David ortiz

'90 Dages forlovede '

Sæson 1

Kirlyam Cox: @ kirlyam_
Alan Cox: @ alandesignet
Aya Gattone: @ ayagattone
Louis Gattone: @ higantipangga
Mike Eloshway: @ meloshway
Aziza Eloshway: @ azizaeloshway
Russ Mayfield: @ russ_mayfield
Paola Mayfield: @ paola_mayfield
Se dette indlæg på Instagram

Glædelig jul, venner Obg i endnu et år sammen. Må vores far velsigne jer alle og lad os huske den sande grund til at fejre denne dato! En kærlighed i hjertet af hver enkelt. . God jul alle sammen Tak for endnu et år sammen her på Instagram. Må vores himmelske Fader velsigne jer alle, og vi kan huske den virkelige grund til at fejre denne årstid. Stort knus til jer alle glædelige ferier!

Et indlæg delt af Kirlyam (@kirlyam_) den 24. december 2019 kl. 15:59 PST



Sæson 2

Danielle Jbali: @ daniellejbali
Mohamed Jbali: @ mohamedjbaliusa
Yamir Castillo: @ yamirmusik
Chelsea Macek: @ chelseamacek
Evelyn: @ evyhalas
Daya De Arce: @ dhiahdrc
Amy Frishmuth: @ amy_frishmuth
Danny Frishmuth: @ dfrishmuth
Cassia Tavares: @ cassiatavares
Jason Hitch: @ hitch4life
Se dette indlæg på Instagram

Alle har store drømme, men livet er fuld af forhindringer for at forhindre dig i at nå dine mål, nogle gange er forhindringen dig, eller det er simpelthen noget, der lever under dine tanker! Derfor skal du lejlighedsvis tage en pause udefra og leve lidt inde i dit hoved for at forstå, hvad der foregår i din hjerne og sørge for, at du ikke er barrieren mellem dig og dine drømme ... AKA forstår dig selv / find dig selv.

Et indlæg delt af Mohamed jbali (@mohamedjbaliusa) den 10. november 2019 kl.8: 56 PST

Sæson 3

Aleksandra Iarovikova (Strobel): @ alex.mimi
Carolina Verdini: @ caroverdini
Melanie Walters: @ melaniewalters81
Devar Walters: @ devar11
Nikki Rose Gervise: @ nikjamie13
Loren Brovarnik: @ lorenbrovarnik
Alexei Brovarnik: @ alex_brovarnik
Bajaree Boonma (middag): dens_noon_all_day
Kyle Huckabee: @ portland__realtor
Se dette indlæg på Instagram

Fik dem. #teambrovarnik #babybrov # oprigtig



Et indlæg delt af Loren Brovarnik (@lorenbrovarnik) den 5. januar 2020 kl. 12:52 PST

Sæson 4

Azan Tefou: @ justazan
Nicole Nafziger: @ Alwayssnicole
Pedro Jimeno: @ pedrojosejrjimeno
Chantel Everett: @ chantel_j_
Shodipe Assistant: @ lowoshow
Narkyia Lathan-Shodipe: @ 90day_kyia_
Anfisa Nava: @ anfisanava_
Alla Fedoruk: @ fedoruk_alla
Se dette indlæg på Instagram

#søskende #Riverisdeep #thefamilychantel @tlc

Et indlæg delt af Chantel (@chantel_j_) den 31. august 2019 kl. 07:05 PDT

Sæson 5

Annie Suwan Toborowsky: @ annie_suwan_toborowsky
David Toborowsky: @ toborowsky_david
Molly Hopkins: @ liviraebras1
Josh og Aika Batterson: @ josh.and.aika
Luis Mendez: @ luisemmanuel91
Andrei Castravet: @ andrei19861
Elizabeth Potthast Castravet: @ elizabethpotthast
Evelyn Cormier: @ evelyncormier
David Vázquez Zermeño: @ glæde
Se dette indlæg på Instagram

Glædelig jul til mine kære venner, fans og familiens. 2020 kan ET og alle udlændinge plus onkel Bo velsigne os alle sammen. Dette år er gået hurtigt. Efterlad alle negative følelser i 2019 og kan 2020 bringe alle sundhed, lykke og velstand. Må julemanden give alle et Jihoon Family Toilet, så vi kan få en god ren anal i 2020. @toborowsky_david # 90dayfiancepillowtalk # 90dayfiance #tlc

Et indlæg delt af Annie Boom (@annie_suwan_toborowsky) den 23. december 2019 kl. 14:46 PST

Sæson 6

Colt Johnson: @ savagecoltj
Larissa Dos Santos Lima: @ larissalimareal
Fernanda Flores: @ ferfloresofficial
Jonathan Rivera: @ jonathan_myrealtor
Ashley Martson: @ ashleye_90
Jay Smith: @ jay_smith_ja
Boligmangel: @ boligmangel
Kalani Faagata: @ kalanifaagata
Leida Margaretha Cohen: _aicohen
Olga Koshimbetova: @ koshimbetova
Steven Frend: @ frendsteven
Se dette indlæg på Instagram

Vegas aften med min ven Tjek hendes smukke kreationer på @truthlingerie # 90dayfiance # 90dayfiancehappilyeverafter #cosmopolitanlasvegas #imissyou #lasvegasstrip #shein

hvordan døde hoss i showet bonanza?

Et indlæg delt af Larissa Santos Lima (@larissalimareal) 2. november 2019 kl. 21.49 PDT

Sæson 7

Robert: @ robert90days7
Anny: @ anny_dr02
Anna Campisi: @ annamcampisi
Blake Abelard: @ hollowbrooks
Jasmin Lahtinen: @ jasminaniel
Juliana Custodio: @ julianacustodiooo
Michael Jessen: @ michael_jessen_77
Sasha Larin: @ alexander.g.larin
Emily Larin: @ emily.larina
Mike Youngquist: @ mike90dayfiance
Natalie Mordovtseva: @ nataliemordovtseva
Angela Deem og Michael Ilesanmi: @ deemangela
Syngin Colchester: @ syngin_colchester
Tania Maduro: @ tania. moden
Se dette indlæg på Instagram

På @tjmartellfoundation-begivenheden i går aftes med ære for @raekwon og med vores vinprojekt @licataawine.

Et indlæg delt af Juliana Custodio (@julianacustodiooo) den 22. november 2019 kl. 14:22 PST

'Familiekanalen'

River (Chantel Everettts bror): @ iamriverknight
Winter (Chantel Everett's søster): @ winterckyler
Karen (mor fra Chantel Everett): @ morestupidernow
Nicole Jimeno (søster til Pedro Jimeno): @ nicole.jimeno
Se dette indlæg på Instagram

Jeg elsker denne lille mand # 90dayfance # 90dayfiancethotherway

Et indlæg delt af Deavan Clegg | Reality tv (@deavanclegg) den 6. september 2019 kl.4: 46 PDT

'90 Day Fiancé: The Other Way '

Jenny Slatten: @ jan_frmsan
Sumit: @ sumitjenny
@ Aladin Jallali aladinjallali
Laura Jallali: @ tlc_laura_jallali
Deavan Clegg: @ deavanclegg
Jihoon Lee: jihoonlee90dv
Corey Rathgeber: @ coreyrathgeber_90
Evelin Villegas: @ evelin_villegas_ecuador
Tiffany Franco Smith: @ tiffanyfrancosmith
Ronald Smith: @ ronaldsmith_tlc
Se dette indlæg på Instagram

,. . ⁣⁣ Velsignet være. God søndag fra #NewPortBeach ⁣ ⁣⁣ ⁣ Ny blog og podcast jessemeester.com⁣ Kun medlemmer⁣ patreon.com/jessemeester⁣ ⁣ #livetoinspire #sunday #sunset #newport #newportbeachpier #california # 2020 #newyear

Et indlæg delt af JESSE MASTER (@jessemeester) den 19. januar 2020 kl. 08:57 PST

'90 Day Fiancé: Before the 90 Days '

Sæson 1

Darcey Silva: @ darceysilva
Jesse Meester: @ jessemeester
Paul Staehle: @ pauljasonstaehle
Karine Staehle: stålkarine
Sean Hiler: @ dominikanske buckeye
Larry og Jenny Passariello: @ larry_and_jenny_passariello
Cortney Reardanz: @ xoxo_cortney
Antonio Millón: @ antoniomillon
Myriam Mana: @ myriamanhattan
Patrick Cornett: @ officielpatrickcornett
Armi St. Germain (Abby): @ nutellllla509
Se dette indlæg på Instagram

#TBT (ThrowBackThur) Hazel og jeg sender kærlighed og bønner til de mennesker, der er ramt af TAAL-vulkanudbruddet. Sådan ser det ud. Dette er personligt for os fx det var et af vores første eventyr sammen. Vi kørte miniheste til toppen. Smukke mennesker der. De behandlede os vidunderligt.

Et indlæg delt af Træk Myers (@tarik_myers) den 16. januar 2020 kl. 16.49 PST

giftede sig ved første øjekast jon og molly

Sæson 2

Ximena Parra: @ ximeparra01
Tarik Myers: @ tarik_myers
Hazel: @ illipina26
Jon Walters: @ jonjwalters
Rachel Walters: @ rachelwalters01
Se dette indlæg på Instagram

Jeg ved, at dette ikke er det bedste billede, vi ser begge underlige ud, men jeg vil lukke kommentarerne til det sidste foto, baggrunden er ikke fotoshoppet. Nogle steder er så smukke, de så fotoshoppede ud, men vi fik opleve dette smukke sted personligt

Et indlæg delt af Avery & Omar - Reality TV (@ o.m.a.ver.y) den 19. januar 2020 kl. 12:17 PST

Sæson 3

Tom Brooks: @ tombrooks_tv
Akinyi Obala: @ akinyiobala
Benjamin Taylor: @ btaylor155
Caesar Mack: @ caesar_mack
Maria: @ divine_maria
Tim Malcolm: @ el_gringo_charlotte
Jeniffer Tarazona: @ jeniffer_tarazona
Rebecca Parrott: @ tlc_90day_rebecca
Zied dommer: @ tlc_90day_zied
Avery Mills og Omar Albakour: @ o.m.a. se. og
Se dette indlæg på Instagram

Tilfældig pic wadup Instagram fam Hmmm ... Kommenter her din yndlingsdel af det sidste show..Gå… .NU #teamdean # 90dayfiancepillowtalk # 90dayfiancetheotherway # 90dayfiancehappilyeverafter # 90dayfiance # 90dayfiancebeforethe90days #realitytv #androidmanager #hiphop #beats #instrumentals #instrumentals

Et indlæg delt af Dean Hashim (@ deanhashim90) den 22. november 2019 kl. 07.46 PST

Gæstestjerner (familiemedlemmer, ekser, 'Pillow Talk' og venner)

Stacey Silva (Darceys tvillingsøster, 'Pillow Talk' stjerne): @ staceysilvatv
Darcey / Stacey Silva: @ thesilvatwins
Florian Sukaj (Stacey Silvas forlovede): @ floriansukaj
Debbie Johnson (Colt Johnsons mor, 'Pillow Talk' stjerne): @ mordebbiej
Dean Hashim (Tarik Myers 'bror,' Pillow Talk 'stjerne): @ deanhashim90
Juan Munoz Palacio (Paola Mayfields ven): @ juan_a_palacio
Chris Thienemen (David Toborowskys ven og velgørenhed): @ christhienemen1
Nikki O (Chris Thienemens kone): @ real_oluwanike
Diamond Foxxx / Stephanie Woodcock (Roberts tidligere svigermor, Brysons bedstemor): @ diamant_foxxx
Raul Nomada (Evelin Villegas 'ex): @ raulnomada
Betsy McCue (Emily Larinas søster): @ betsycue
Christina & Jennie (Jenny Slattens datter og hendes kone): @ blend_it_boo
Kolini (Kalani Faagatas søster): @ kolinilynne
Cynthia Decker (Molly Hopkins 'ven og forretningspartner,' Pillow Talk 'stjerne): @ livirae1906
Rebekah Lichtwerch (Elizabeth Potthasts søster, 'Pillow Talk' gæstestjerne): @ beckylichtwerch
Joey Supratta (Blake Abelards ven, medmusiker): @ joeysupratta
Sarah Jessen (Michael Jessens ekskone): @ keathley76
Emma-Jayne Brooks (Tom Brooks 'søster): @ ejperezchies
Veronica Rodriguez (Tim Malcolms eks, 'Pillow Talk' gæstestjerne): @ vepyrod
Johanna Watkins (Avery Mills 'mor): @ watkinsjohanna
Alari Stark (Eric Rosenbrooks datter): @ alari_wolfie_stark